Podujatie Super Bowl LIII

Super Bowl LIII je 53. hra majstrovstiev Super Bowl v Národnej futbalovej lige. Zápas sa odohral 3. februára 2019 v Atlante na štadióne Mercedez-Benz v Georgii medzi obhajcami titulu AFC New England Patriots a šampiónmi NFC Los Angeles Rams. Patriots vyhrali 13:3 v Super Bowle s najnižším skóre všetkých čias. Maroon 5 predviedol polčasovú šou.

Pondelková udalosť Minecraft

Minecraft Monday je týždenný Minecraft turnaj prezentovaný naživo na Twitchi od Keemstar.

Finálový zápas UEFA Euro 2020 medzi Talianskom a Anglickom

Finálový zápas UEFA Euro 2020 medzi Talianskom a Anglickom označuje majstrovský zápas európskeho futbalového turnaja UEFA medzi Talianskom a Anglickom. Samotný zápas mal veľa očakávaní, humbuku a memov, ktoré sa v ňom odohrávali, ako aj počas neho a vychádzali z neho. Čiastočne to bolo spôsobené tlakom na Angličanov, ktorí nevyhrali šampionát UEFA viac ako 50 rokov, ako aj menšími kontroverziami okolo tímu, ktorý viedol k zápasu. Taliansko vyhralo zápas so skóre tri ku dvom po predĺženom čase a rozstrele z pokutového kopu.

Podujatie Super Bowl LIV

Super Bowl LIV je päťdesiaty štvrtý ročník šampionátu NFL. Uskutoční sa medzi Kansas City Chiefs a San Francisco 49ers 2. februára 2020 v Miami na Floride. V polčasovom vystúpení sa predstavia speváčky Jennifer Lopez a Shakira.

Podujatie Super Bowl LII

Super Bowl LII je majstrovskou hrou pre sezónu 2017 NFL. Stalo sa to medzi 4. februárom 2018 medzi Philadelphia Eagles a New England Patriots na štadióne U.S Bank v Minneapolise, Minnesota. Eagles zdolali Patriots 41:33.

Podujatie Evolution Championship Series (EVO).

Séria Evolution Championship Series (bežne známa ako EVO) je každoročná turnajová séria zameraná na bojové hry. Vďaka širokému sortimentu zastúpenia Fighting Game Community (FGC) a návštevníkom z celého sveta je EVO považovaný za najväčší turnaj bojových hier na základe návštevnosti a prestíže.

Podujatie Super Bowl 50

Super Bowl 50 bol 50. majstrovský zápas národnej futbalovej ligy (NFL) medzi Denver Broncos a Carolina Panthers na Levi's Stadium v ​​San Franciscu v Kalifornii 7. februára 2016. Zápas sa skončil víťazstvom Broncos proti Panthers o 24- 10, čo znamenalo tretí majstrovský titul tímu Super Bowl v histórii NFL.

Udalosť robotickej výzvy Japonsko verzus USA

Japonsko vs. USA Robot Challenge odkazuje na udalosť, ktorá sa má stať niekedy v roku 2016, keď výrobcovia robotov Megabot USA a Kuratas Suidobashi budú bojovať o obrovské roboty mecha, ktoré vyvinuli. Táto bitka je prvou svojho druhu v histórii, ale bola predurčená mnohými podobnými situáciami v sci-fi a hrách.

KSI vs. Udalosť Logan Paul 2

KSI vs. Logan Paul 2 odkazuje na odvetný zápas medzi britským YouTuberom KSI a americkým YouTuberom Loganom Paulom, ktorý sa uskutoční 9. novembra 2019 v Staples Center v Los Angeles. Zápas je odvetou ich zápasu z roku 2018, ktorý sa skončil väčšinou remízou.

Podujatie Super Bowl LVI

Super Bowl LVI bol 56. zápas majstrovstiev NFL Super Bowl. Uskutočnil sa v Los Angeles v polovici februára 2022 a predstavili sa na ňom favoriti z NFC Los Angeles Rams, ktorí čelili Cincinnati Bengals z AFC, ktorí sa prekvapivo dostali do veľkého zápasu po dvoch zlých sezónach. V tesnom zápase Barani zvíťazili nad Bengals 23:20. Mimo hry mala udalosť široko chválenú polčasovú show, v ktorej vystúpili rapperi Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Kendrick Lamar, 50 Cent, Anderson Paak a Mary J. Blige. Pozornosť internetu upútalo najmä viacero reklám na kryptomeny.